Faberlic by Valentin Yudashkin yılın en iyi erkek parfümü!

İçeriğe git

Faberlic by Valentin Yudashkin yılın en iyi erkek parfümü!

Faberlic | BE YOUR BEST
Published by Faberlicint içinde Genel · 14 Ocak 2022
Faberlic by Valentin Yudashkin yılın en iyi erkek parfümü!

Moskova'da yılın en güzel kokularının sıralandığı FiFi Russian Fragrance Awards 2017 Ödül Töreni gerçekleştirildi. Parfüm Oscarı şimdiye kadar 15. kez hediye edildi ve Faberlic bi kerede üç ödül aldı.
Local Premium kategorisinde yılın en iyi erkek aroması Faberlic by Valentin Yudashkin seçildi. Orijinal parfüm kavramı dalında özel ödülleri (diploma) #Beauty Box: #Bel Ange, #Boom Couture, #Sorbet Jolie и #Bon Bon Chérie kompozisyonları aldı.
Ödülün 15. yıldönümü şerefine 2017'nin özel adayı Faberlic yurtiçi parfüm üretimine büyük katkıları nedeniyle "Yılın Şirketi" unvanını almıştır. Yılın parfüm uzmanı birkaç parlak yeni ürün ve Faberlic by Valentin Yudashkin parfümü dahil olmak üzere birçok aromalarının yaratıcısı Bertrand Duchofour seçildi.Ülkenin en iyi parfüm ödülü olan FiFi Ödülü, Rusya Parfümeri Kulübü tarafından The Fragrance Foundation (ABD) ile birlikte Rusya'daki Fransız Büyükelçiliği'nin desteğiyle her yıl veriliyor. 40 yılı aşkın süredir FIFI Awards ödülleri dünya farklı ülkelerinde sunuluyor. Kazananlar profesyonel jüri tarafından çok aşamalı oyla belirlenir ve Fransız evi Pochet de Courval'dan özel kristal heykel ile ödüllendirilir. Jüride 50'den fazla uzman: Rus ve yabancı şirketlerin üst düzey yöneticileri, parfüm uzmanları, dergilerin güzellik editörleri ve internet portalları bulunuyor.
Faberlic yedinci kez en yüksek ödülünü kazanıyor. Parfüm Oscar'ını farklı yıllarda Fantaisie, Intemporel, Fortunata, Mама, Cruiser ve Platinum aromaları almıştır.
0
reviews
İçeriğe dön