EXPERT Serisi Göz Altı Şişkinlik ve Koyu Halkalar Giderici Roll Jel

İçeriğe git

EXPERT Serisi Göz Altı Şişkinlik ve Koyu Halkalar Giderici Roll Jel

Faberlic | BE YOUR BEST
Published by Faberlicint içinde Makyaj · 6 Aralık 2021
Göz Altı Şişkinlik ve Koyu Halkalar Giderici Roll Jel
EXPERT Serisi Göz Altı Şişkinlik ve Koyu Halkalar Giderici Roll Jel

Yaşlanma ve cilt yorgunluğu kendini göstermeye göz çevresinde başlar. Kırışıklıklar, göz altı şişkinlikleri, koyu halkalar ve kızarıklıklar bu belirtilere örnek gösterilebilir. Göz altı şişkinlik ve koyu halka giderici roll jel bu sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olur.
  • Üç rulolu masaj başlığı mikrosirkülasyonu ve lenf drenajlarını stimüle ederek göz kapağı bölgesindeki hassas cilde nazikçe masaj yapar.
  • Göz çevresinde cildi serinletir, tonunu düzenler ve canlandırır.
  • Düzenli kullanılması durumunda göz altı torbalarını ve koyu halka görünümünü azaltır.
  • Bilgisayar karşısında çalışmanın yol açtığı göz yorgunluğunu azaltır.
  • Göz çevresindeki cildi yumuşatır, nemlendirir ve sıkılaştırır.

8 haftalık kullanım sonrası bildirilen sonuçlar:
  • Göz altındaki koyu halkaların yoğunluğunda %35 düşüş,
  • Göz altı torbalarında %31 düşüş,
  • Göz çevresindeki ince deride %42* güçlenme.
Son kullanma tarihi: Ambalaj açıldıktan 8 ay sonra.
Uygunluk beyanı
At kestanesi, centella asiatica ve meyan kökü özü kompleksi; cilt yüzeyindeki tahrişi ve şişkinlikleri azaltır, cildi nemlendirip kuvvetlendirir, nemini ve esnekliğini artırır, yaşlanma lekelerini ve kırışık oluşumunu engellemeye yardım eder.
Roll jeli gününüz zorlu geçiyorsa ya da gece uyuyamadıysanız gözlerinizi dinlendirmek için günde birkaç defa kullanabilirsiniz. Jelin amacı şişkinliği, koyu halkaları, yorgun görünümü azaltmak ve
mikrosirkülasyonu iyileştirmektir.

EXPERT Serisi Göz Altı Şişkinlik ve Koyu Halkalar Giderici Roll Jel

Alternatif bir cilt onarımı programı olan Expert serisindeki yenilikçi ürünler bıçak altına yatmanızı ya da güzellik salonlarında zaman harcamanızı gerektirmeden sorunların çözümüne yardımcı olur.
Evde kullanıma uygun formülleri ve uygulamalar, estetik müdahale ve plastik cerrahi esasları temel alınarak geliştirilmiştir. Expert serisi ürünleri; sorunu hızlı, etkili, güvenli ve güvenilir bir şekilde, kolayca, yan etki göstermeden, radikal yöntemlere başvurmadan çözmeyi hedefler.
Araştırmalar
*Sonuçlar Pentapharm (İsviçre) ve Nikko Chemicals (Japonya) laboratuvarlarından alınmıştır.
Son kullanma tarihi: Ambalaj üzerinde belirtilen üretim tarihinden itibaren 18 aydır.
Helal sertifikası
Hacim:10.0 ml.
Üretildiği ülke:Rusya
Cilt Tipi: Her tür
Ürün etkisi: Nemlendirme
Yaş: 25+
Seri: Expert

İÇERİK
Regu®-Age soya, pirinç peptitleri ve maya proteinleri içeren bir bitki özü kompleksidir. Mikrosirkülasyonu iyileştirir; göz çevresindeki ve altındaki koyulukları belirgin ölçüde azaltır; kolajen ve elastin sentezini normale döndürmeye ve kırışıklıkları azaltmaya yardım eder. Serbest radikallerle savaşan ve cildi oksidasyona karşı koruyan süperoksit dismutaz enzimini içerir.
Novaftem-O2 ciltteki oksijen miktarını artıran ve aktif maddelerin etkisini kuvvetlendiren oksijen kompleksi. Çevre kan dolaşımını stimüle eder.

İçindekiler: aqua, butylene glycol, saccharide isomerate, sodium hyaluronate, glycine soja (soybean) protein, caffeine, hydrolyzed rice bran protein, centella asiatica extract, aesculus hippocastanum (horse chesnut) extract, oxido reductases, dipotassium glycyrrizinate, panthenol, glycerin, perfluorodecalin, arginine, sodium dextran sulfate, peg-40 hydrogenated castor oil, perfluoropolymethylisopropyl ether, xanthan gum, carbomer, poloxamer 188, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, propylparaben, fragrance, disodium edta.

NASIL KULLANILIR
Jeli göz çevresine dairesel hareketlerle uygulayın, masaj hatları boyunca ürünle 1 dakika boyunca masaj uygulayın.
Göz yorgunluğunu ve şişkinliği giderdikten sonra cildinizi nemlendirmek ya da daha da beslemek isterseniz Kislorod ve/veya Anti-Age serilerindeki kremleri kullanın.

Bu ürünü '' Sepete ekle'' diyerek Faberlic resmi sitesinden indirimli olarak satın alabilirsiniz!
Satın Al
0
reviews
İçeriğe dön